Ana Sayfa
Stratejik Planlama

Stratejik Planlama

Sakarya Üniversitesi, "Kamu İdarelerinde Stratejik Planlamaya ilişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" gereği 2019-2024 yıllarını kapsayan Stratejik Planını hazırlama çalışmalarını 06.08.2018 tarihli genelge ile kurumun tamamını kapsayacak şekilde başlatmış bulunmaktadır. 

 

Sakarya Üniversitesi Strateji Geliştirme Kurulu; Üniversite Yönetim Kurulu üyeleri, üniversitenin Genel Sekreteri ile Sakarya Üniversitesi Akademik Değerlendirme ve Kalite Geliştirme (SAÜDEK) Koordinatöründen oluşacak şekilde teşkil edilmiştir. SAÜDEK koordinasyonunda yürütülecek olan stratejik plan hazırlama sürecinde birimlerin Kalite Elçileri aktif görev alacaktır. Ayrıca üniversitenin temel süreçleri bazında stratejiler geliştirmek üzere çalışma grupları oluşturulmuştur. 

 

Üniversitenin bütününde yürütülecek olan planlama çalışmalarının her aşamasına tüm paydaşların katılımı ve desteği başarı için hayati unsurdur. Bu amaçla paydaşı olduğunuz Sakarya Üniversitesi'ne görüşlerinizi 26.10.2018 tarihine kadar aşağıdaki ilgili bağlantıdan ulaşacağınız formu doldurarak iletebilirsiniz. Bildirilen tüm görüşler stratejik planın hazırlanmasında dikkate alınacaktır. 

 

PAYDAŞ ANALİZİ - (Dış Paydaş) link = https://goo.gl/forms/KMROwXAByUN1zKRv1
 
PAYDAŞ ANALİZİ - (Öğrenci) link = https://goo.gl/forms/gt5tV172xpZPpXEg2